The House Logo

Lot zilveren munten Duitse Mark

€ 220,00

Momenteel niet verkrijgbaar

Beknopte omschrijving:

Lot zilveren munten bestaande uit 6 x 10 Duitse Mark en 34 x 5 Duitse Mark.

Nettogewicht zilver: 296,125 gram

Specificaties:

Herkomst: Duitsland
Metaal: Zilver
Jaar: Variabel
Zuiverheid: 0,625

Onze Populairste producten

De prijzen op de website worden elke minuut aangepast aan de hand van de huidige goudprijs en dollarkoers. Alle goudprijzen zijn in euro. Zowel particulieren als zakelijke klanten kunnen gouden munten kopen of goudstaven kopen.

De online verkoop bij The House valt ongeveer samen met de opening van de goudmarkten. Namelijk tijdens weekdagen tussen 9u en 17u. De goudverkoop is volledig vrijgesteld van belastingen (0% BTW).

Copyright © 2021 - The House NV | Niets op deze site is individueel beleggingsadvies
0